Radiátory SOLARIS

Jsme výhradním obchodním zastoupením francouzského výrobce skleněných sálavých elektrických radiátorů SOLARIS pro Českou republiku.

Trávíme dvě třetiny svého života v obytných místnostech. To je důvod, proč moderní vytápění musí nejen šířit příjemné teplo, šetřit energii a pracovat ekologicky. Musí také vytvořit zdravé vnitřní klima.

Skleněné radiátory SOLARIS nabízí jak čistý design, ekonomický provoz, snadnou údržbu, tak také optimální podmínky pro zdravý život díky patentované technologii (infračervené záření a akumulace) a bezvýznamnému elektromagnetickému vyzařování.

designové sálavé skleněné radiátory Solaris

Na rozdíl od konvenčního vytápění, kdy se prohřívá vzduch, který víří a s ním i prach, radiátory SOLARIS díky infračervenému záření prohřívají stěny místnosti, nábytek a další předměty v prostoru. Ty pak teplo kumulují a vracejí zpět. Nedochází tak k pohybu vzduchu a tím ani prachu. Tepelná pohoda je dosažena při nižších teplotách, čímž dochází k úspoře energie. Sálavé radiátory se chovají jako Slunce, které si vpouštíme do našeho domova.

SOLARIS radiátory od ostatních odlišuje princip uvolňování tepla postupně v 5 zónách, dokud není dosaženo homogenní teploty – od podlahy po strop.

Funkční design SOLARIS®

Radiátory jsou v různých barevných variantách a rozměrech, ideální do každé místnosti. V koupelnách oceníte variantu se zrcadlovou plochou a možnost přídavných konzolí na zavěšení osušek.

Topné výkony 450 – 2000W. Horizontální nebo vertikální provedení. Panely s ventilátorem nebo s držáky na ručníky. Možnost dálkového ovládání až 4 nezávislých zón. 2 povrchové úpravy (lesklý nebo matný povrch skla) a 7 různých barev (zelená, bílá, béžová, šedá, červená, černá, zrcadlo).

designové skleněné radiátory Solaris do koupelny